Hapëse Hidraulike Derash GYKM-10100
Përshkrim i shkurtër:
Detajet e produktit
Etiketat e produkteve
Modeli: Hapëse Hidraulike Derash GYKM-10/100
Modeli: GYKM-10/100
Aplikimi:
Specifikimet Teknike
Kapaciteti i Përhapjes
10 ton
Gjerësia
100 mm
Presioni i funksionimit
63MP
Madhësia e tubit
Gjatësia: 3 m
Diametri i jashtëm: 13.5 mm
Diametri i brendshëm: 5 mm